Naše filosofie

Vážení přátelé, 
rád bych vám touto cestou poděkoval za váš zájem o masové bedýnky Agrodružstva Miroslav. Za poslední desetiletí prošlo zemědělství mnoha změnami. Máme modernější a výkonnější techniku. Nové postupy v rostlinné i živočišné výrobě. Považujeme však za důležité držet se tradičních hodnot jako je spolupráce, pokora, úcta k práci našich předchůdců a láska k zemědělství. Půda, o kterou se staráme, pro nás znamená mnohem víc než jen kousek zeminy. Je to způsob, jak zlepšit život kolem nás.
agd-1.jpg
Našemu chovu věnujeme maximální usílí. Naším cílem totiž je, aby kvalitní potraviny zůstaly v regionu, kde jsou vyprodukovány. Proto máme úplnou kontrolu nad celým procesem: od inseminace, přes výchovu a růst, až po zpracování na lokálních jatkach a u řezníka. Pečlivě hlídáme i krmivo. Naše zvířata dostávají pouze krmivo, které si sami vypěstujeme. Díky tomu můžeme za vysokou kvalitou naší produkce hrdě stát.

Díky vašemu zájmu můžeme nejen zvyšovat úroveň kvality produkovaných potravin v našem regionu, ale dáváme také smysluplnou práci mnoha desítkám lidí.

Srdečně zdraví,

Ing. Radek Janeček
předseda AGRODRUŽSTVA Miroslav
mobil: 603 538 437 • e-mail: janecek@agd-miroslav.cz

 

VIDEO O AGD MIROSLAV

 

 

FOTKY Z NAŠEHO AGRODRUŽSTVAagd-2.jpg

agd-5.jpg

agd-4.jpg

agd-7.jpg