Pro naše partnery

Proč kupovat maso s původem?

Zákazníci v restaurauracích dnes upřednostňují především maso s původem. Tento trend zaznamenali i majitelé restaurací a snaží se vycházet vstříc svým hostům a samozřejmě také svým kuchařům, neboť chuť čerstvého masa je od mraženého nepopsatelně lepší a práce jednodušší. Využijte tedy možnost prezentovat čerstvé maso jako marketingový nástroj pro získání  a udržení vašich hostů a nabídněte jim opravdovou chuť čerstvého nebo vyzrálého masa. Jistě to velmi ocení a budou se k vám rádi vracet.

Dodavatelé z Moravy a Vysočiny vám prostřednictvím MASOVÉ BEDÝNKY nabízí možnost objednávat si jednoduše maso, které je opravdu s původem. 
Co znamená informace, že je maso s původem? Především to, že je jasně doložitelné, ve kterém družstvu bya zvířata chována a jakým krmivem byla podle standardů krmena, kdy se zvíře narodilo a kdy bylo poraženo, jeho pohlaví a plemennou příslušnost. Tyto údaje, spolu s dalšími informacemi, jsou do určité míry potvrzením potravinové bezpečnosti a kvality Vámi zakoupeného masa.
 
Chcete od nás odebírat maso pro Vaši restauraci nebo hospůdku?

Kontaktujte nás!

Připravíme pro Vás speciální cenovou nabídku s dovozem přímo do Vaší kuchyně.


obchod@masovabedynka.cz

731 508 289